Szoros mérkőzésen, az utolsó percekben kapott ki a NYÍKSE!

2022. október 09.

Újabb idegenbeli mérkőzést játszott pénteken este a NYÍKSE, a győri Agrofeed UNI csapata ellen. A nyíregyházi csapat a sérülés, betegség miatt hiányzó Asztalos, Tisza és az újonnan igazolt idegenlégiós Kabongo nélkül vágott neki a győri túrának. A meccsen jól játszott a NYÍKSE, de végül hazaiak győzedelmeskedetek 82-68-ra. Jövő héten zsinórban harmadik alkalommal játszik idegenben a nyíregyházi gárda, október 16-án, vasárnap Kecskemétre utazik a majd csapat. Agrofeed UNI Győr - NYIKSE 82-68 (25

Agrofeed UNI Győr - NYIKSE 82-68 (25-22; 18-17; 21-19; 18-10)