Szoros meccsen kapott ki a NYÍKSE Szegfű Bútor

2023. március 12.

Szoros küzdelemben, a végjátékban maradt alul a NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR. Jól indult a mérkőzés, a kezdő ötből szinte mindenki betalált az első négy percben. Először 11-0, majd 14-3. Talán, ilyen gördülékenyen soha nem játszottak a szezonban. Több dobás kimaradt, de az ellenfél is hibázott. Gáspár találata után, 65-71, aztán a NYIKSE válaszkosarat kapott. Ezután sok volt már a hibázás. Aztán labdafelhozatalnál megint büntetőt dobnak, már a 35.-et. Tisza dobása után már vége is a meccsnek, NYÍKSE SZEGFŰ BÚTOR - DUNAHARASZTI MTK 67-79. Következő mérkőzés március 24-én hazai pályán a top 3-ba tartozó Sopron ellen.