Szatmáry Kristóf lett a budapesti Fidesz új elnöke
A döntéssel Szentkirályi Alexandra távozott a budapesti Fidesz éléről.
Tisztújítást tartott a Fidesz budapesti szervezete, amelynek eredményeként Szatmáry Kristófot választották a fővárosi szervezet új elnökévé. A döntéssel Szentkirályi Alexandra távozott a budapesti Fidesz éléről. Alelnökké Renge Zsoltot, Szepesfalvy Annát, Gyepes Ádámot és Lehoczki Ádámot választották. Szatmáry Kristóf a megválasztása előtt arról beszélt, hogy a Fidesznek vissza kell szereznie a nemzeti gyűjtőpárt jellegét, erősíteni kell a belső megújulást, és újra meg kell szólítania a különböző élethelyzetben élő választókat. Az új vezetés céljai között szerepel a közösség megerősítése, a korábbi hibákból való tanulás, valamint azok bizalmának visszaszerzése, akik az elmúlt években úgy érezték, hogy véleményük nem kapott kellő figyelmet.
