Simán nyerte a Sunshine-Nyíkse a Mezőberény ellen

2022. január 15.

Folytatódtak a férfi NBII -es kosárlabda bajnokság küzdelmei. A Sunshine Nyíkse a Mezőberény csapatát fogadta péntek este a Bánki iskola tornatermében. Az első két negyedben a hazai gárda dominált, az első játékrészt 6, a másodikat pedig 7 pontos különbséggel nyerte meg a Nyíkse, a harmadik negyedben viszont a vendég voltak a jobbak, így valamivel szorosabb lett a mérkőzés állása. Az utolsó játékrészben viszont újra remekül játszottak a nyíregyházi fiúk, akik végül fölényes győzelmet arattak. A meccs végeredménye 76-50 lett a Nyíkse javára.