Óriási küzdelmet hozott az NBII FINAL4 első összecsapása

2022. június 20.

Izgalmas meccs végén hazai vereség a négyes döntőben: Mindenki érezte a tétjét. A hazai közönség nem hagyta cserben a csapatot, zsúfolásig megtelt a Bánki lelátója és a pálya körül se fért volna el több ember. A lelkesedés kitartott a 3. negyed elején is. Végig fej-fej mellett a két csapat, szinte felváltva jöttek a kosarak. Úgy tűnt nem bírja lenyomni a Nyíregyházát az NBII-ben veretlen Budafok. A negyed vége előtt két ponttal vezettek, de az utolsó pillanatokban a frissen beállt Tisza triplájával át is vettük a vezetést. Az utolsó játékrészt a Budafok kezdte jobban, de Tisza és Földesi triplái újra meccsbe hozták csapatunkat, végeredmény: 68-73.