Nem bővítik a fizetős zónát Debrecenben
Nem lesz fizetős parkolás a Tócóskertben és a Tócóvölgyben – ezt erősítette meg a debreceni önkormányzat.
Nem lesz fizetős parkolás a Tócóskertben és a Tócóvölgyben – ezt erősítette meg a debreceni önkormányzat. Az elmúlt napokban több közösségi oldalon is megjelentek olyan híresztelések, hogy kibővíthetik a fizető övezetet a városrészben. A polgármesteri hivatal azonban azt közölte: jelenleg nincs ilyen szándék. Hozzátették, új utcák csak akkor kerülhetnek be a rendszerbe, ha azt maguk a lakók kérik, ilyen kezdeményezés viszont nem érkezett sem az önkormányzathoz, sem a körzet képviselőihez. Debrecenben tavaly augusztusban vezették be az új zónás parkolási rendszert a túlterhelt parkolóhelyek csökkentése érdekében.
Fotó: dehir.hu
