Legyőzte a Tiszaújvárost a NYÍKSE

2021. október 18.

A Tiszaújvárost fogadta a férfi kosárlabda Hepp Kupában a Sunshine NYÍKSE. Az NB-I/B Zöld csoportjában szereplő vendégek ellen nem kezdtek jól a nyíregyháziak, a borsodiak végig vezettek az első negyedben. Később azonban fordult a kocka, és immár nagyon jól játszott a hazai csapat. A vezetést is átvette, így a záró játékrészt előnnyel kezdhette. Fantasztikus volt a hangulat, teljesen megtelt a Bánki lelátója, és a szurkolók végig buzdították a csapatot. Egy nagyszerű mérkőzésen a Sunshine NYÍKSE legyőzte magasabb osztályú ellenfelét, és továbbjutott a Hepp-kupában. Az eredmény végül Sunshine NYÍKSE- Tiszaújváros 72-55 lett.