Izgalmas mérkőzésen nyert a Sunshine-NYÍKSE

2022. április 11.

Már több, mint két hete zárta az alapszakaszt a NYÍKSE NBII-es csapata a Debrecen elleni fölényes győzelemmel. Most, az alapszakasz első mérkőzésén vasárnap szintén a szomszéd vármegye csapata volt a nyírségiek vendége. Az agresszív védekezés a rutinos, képzett ellenfél ellen is meghozta az eredményt, gyors kontrákból látványos kosarakat tudtunk szerezni.

Már több, mint két hete zárta az alapszakaszt a NYÍKSE NBII-es csapata a Debrecen elleni fölényes győzelemmel. Most, az alapszakasz első mérkőzésén vasárnap szintén a szomszéd vármegye csapata volt a nyírségiek vendége. Az agresszív védekezés a rutinos, képzett ellenfél ellen is meghozta az eredményt, gyors kontrákból látványos kosarakat tudtunk szerezni. A negyed utolsó 5 percében már inkább a cseréké volt a főszerep, és igaz az utolsó etapot elvesztette a NYÍKSE, de a mérkőzést megnyerte és így jól indult a rájátszás. Sunshine NYÍKSE - DEACII 95-81. Nem sokat pihenhet a csapat, hiszen már 4 nap múlva újra hazai pályán vár fontos mérkőzés a fiúkra, mert az alapszakasz bronzérmesével a Szolnok gárdája érkezik.