Fucsovics nem bírt Raoniccsal

2021. február 12.

Fucsovics Márton négy szettben kikapott a 14. helyen kiemelt kanadai Raonictól pénteken az ausztrál nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójában.

Fucsovics Márton négy szettben kikapott a 14. helyen kiemelt kanadai Raonictól pénteken az ausztrál nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójában. A magyar Davis Kupa-válogatott vezére hétfőn az ausztrál Marc Polmanst, szerdán pedig a háromszoros Grand Slam-bajnok svájci Stan Wawrinkát búcsúztatta egyaránt ötszettes csatában, a két találkozón összesen 8 óra 12 percet töltött a pályán. A világranglistán 15. kanadai szervakirály kipihentebben várhatta a pénteki meccset. A harmincéves ellenfél mindkét eddigi találkozójukat megnyerte. A találkozó 3 óra 11 percig tartott. Az eredmény pedig 7:6 (7-2), 5:7, 6:2, 6:2 lett.