Fucsovics egy helyet javított előző heti pozícióján

2022. november 01.

A bécsi torna vasárnapi döntőjében győztes orosz Danyiil Medvegyev egy helyet javított, ezzel harmadik a férfi teniszezők világranglistáján. Medvegyevnek a vasárnapi volt a 27. döntője és a 15. sikere az ATP-sorozatban. A bázeli tornát megnyerő kanadai Felix Auger-Aliassime is egy helyet javított, így nyolcadik. Az élen nem történt változás, a hétfőn kiadott rangsort is a spanyol Carlos Alcaraz vezeti, honfitársa, Rafael Nadal előtt. A legjobb magyar, Fucsovics Márton egy helyet javított előző heti pozícióján, így jelenleg a 103.