Egy sikerre van a finálétól a Fatum-Nyíregyháza

2021. március 26.

A Fatum-Nyíregyháza négy játszmában 3-1-re nyert a Vasas vendégeként a női röplabda Extraliga elődöntőjének csütörtöki, második mérkőzésén, ezzel egy sikerre került a finálétól. A párharc első összecsapását a nyíregyházi lányok nyerték, ezúttal pedig már kétszettes előnybe kerültek. A szoros összecsapáson az óbudai alakulat 2-1-re szépített a játszmák tekintetében, ám a negyedik szett ismét a vendégeké lett. Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása ezzel 2-0 a Fatum-Nyíregyháza javára. A harmadik meccset vasárnap rendezik városunkban.