Bicaj-ricsaj országos döntőt rendeztek Nyíregyházán

2021. június 07.

A Megyei Baleset-megelőzési Bizottság június 3-án és 4-én Nyíregyházán, a Kis Vakond Gyermektáborban rendezte meg a Bicaj-ricsaj közlekedési csapatverseny országos döntőjét. A kétnapos versenyen az egész ország területéről 10 csapatban összesen 40 általános iskolai tanuló vett részt. Az I. helyen a fehérgyarmati Bringa Brigád csapata végzett. A megmérettetés célja a gyerekek közlekedésbiztonságának fokozása, közlekedési ismeretük bővítése, valamint kerékpáros ügyességi tudásuk fejlesztése volt. Az első három helyezést elért csapat tagjai éremben, oklevélben, és ajándékutalványban részesültek. Az eredményhirdetést követően valamennyi résztvevő diák apró ajándékokkal térhetett haza.