118 jogsértést tártak fel a rendőrök Szabolcs-Szatmár-Beregben

Összegezték a múlt heti ROADPOL közlekedésbiztonsági akció eredményeit.

118 jogsértést tártak fel a rendőrök Szabolcs-Szatmár-Beregben

A rendőrök országszerte több mint hétezer teherautót és közel ötszáz autóbuszt ellenőriztek. Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében 118 jogsértést tártak fel, két nehéz tehergépjárművet pedig azonnal ki kellett vonni a forgalomból. A szabályszegések között szerepelt a gyorshajtás, a vezetési és pihenőidő be nem tartása, valamint több rakománybiztonsági hiányosság is. A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság ugyanakkor kiemelte: az ellenőrzések során egyetlen ittas sofőrt sem szűrtek ki. A rendőrség szerint továbbra is a sebességtúllépés jelenti a legnagyobb problémát az utakon.

Fotó: police.hu

Sunshine Media Group
Friss hírek
Friss hírek