Végleg eldőlt: nem költözik Debrecenbe a Közlekedési Múzeum

2026. június 22.
Debrecen

A miniszter most közölte: a kérdés lekerült a napirendről.

Végleg eldőlt: nem költözik Debrecenbe a Közlekedési Múzeum

Végleg eldőlt, hogy nem költözik Debrecenbe a Közlekedési Múzeum. A döntést Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter jelentette be. A múzeum a tervek helyett továbbra is Budapesten, a kőbányai Északi Járműjavító területén működik majd. A debreceni beruházás ötlete még 2024-ben merült fel, és látványtervek is készültek az új intézményről. A miniszter most közölte: a kérdés lekerült a napirendről, így a Közlekedési Múzeum végleges helyszíne a fővárosban marad.

Fotó: MTI

Sunshine Media Group
Friss hírek
Friss hírek