Ülésezett Nyíregyháza képviselőtestülete
képviselők napirend előtt átadták a Nyíregyháza Kiváló Egészségügyi Dolgozója Eisert Árpád díjat, melyet Bessenyei Zoltán és dr. Zemanek Péter vehetett át
Díjak átadásával és kiemelt gazdasági, valamint oktatási témákkal foglalkozott Nyíregyháza közgyűlése csütörtökön. A képviselők napirend előtt átadták a Nyíregyháza Kiváló Egészségügyi Dolgozója Eisert Árpád díjat, melyet Bessenyei Zoltán és dr. Zemanek Péter vehetett át, a város Képzőművészeti Ösztöndíját pedig H.Németh Katalin és Aranyász Zita grafikusművészek valamint Soltész István fotóművész kapta meg idén. Az előterjesztések között szerepelt a Nyíregyházi Ipari Park bővítését és infrastrukturális fejlesztését bemutató átfogó dokumentum, a 2026/2027-es óvodai nevelési év előkészítése, továbbá az önkormányzat folyamatban lévő és lezárás alatt álló hazai és nemzetközi pályázatainak értékelése.
