Új hőközpontokat épít a Nyírtávhő

2026. június 22.
Nyíregyháza

A tervek szerint minden beruházás szeptember elsejére elkészül, így a fűtési szezon már megújult rendszerrel indulhat a városban.

Új hőközpontokat épít a Nyírtávhő

Mintegy 400 millió forintot fordít idén nyáron a távhőrendszer korszerűsítésére a Nyírtávhő Kft. A beruházás részeként több helyszínen vezetékcserét végeznek, valamint új hőközpontokat alakítanak ki Nyíregyházán. A munkálatok már megkezdődtek a Vay Ádám körúton, ahol a közel 45 éves vezetékeket korszerű csövekre cserélik. Fejlesztések lesznek a Rákóczi utcában, az Ungvár sétányon és az Ószőlő utcában is. A tervek szerint minden beruházás szeptember elsejére elkészül, így a fűtési szezon már megújult rendszerrel indulhat a városban. 

Fotó: nyiregyhaza.hu

Sunshine Media Group
Friss hírek
Friss hírek