Húsz év után távozott az elnöki posztról Szita Károly, Kaposvár polgármestere.
Tisztújítást tartott a Megyei Jogú Városok Szövetsége. Húsz év után távozott az elnöki posztról Szita Károly, Kaposvár polgármestere. A szervezet új elnökének Cser-Palkovics Andrást, Székesfehérvár polgármesterét választották meg, míg a társelnöki feladatokat Nemény András, Szombathely vezetője látja el. Az új elnök azt mondta: célja, hogy a szövetség a megyei jogú városok érdekeit képviselje, és konstruktív partnerként működjön együtt a kormánnyal és más szervezetekkel.
Fotó: MTI