Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
150 kiállító, számos kulináris finomság, többek között ez várta a 46. Utazás Kiállítás látogatóit.
Ahogyan eddig is, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye idén is bemutatkozott a budapesti Hungexpón megrendezett börzén. A trurisztikai látnivalók mellett, most is nagy hangsúlyt kapott a térség gasztrokulturális értékeinek bemutatása. Az idei kiállításon Vásárosnamény képviselte a Szatmár-Beregi térséget. A látogatók között népszerű volt a szabolcsi alma, amely mindenféle halmazállapotában megtalálható volt, de bőven fogyott az almás és meggyes süteményből is.
