Sikeres újraélesztés Hajdúszoboszlón

2026. június 23.
Hajdú-Bihar vármegye

Járókelők kezdték meg az életmentést, mentőhelikoptert is riasztottak egy rosszulléthez.

Sikeres újraélesztés Hajdúszoboszlón

Sikeres újraélesztést hajtottak végre hétfőn Hajdúszoboszlón. Egy ötven év körüli férfi lett rosszul a Fazekas Mihály utcában. A helyszínen tartózkodók azonnal megkezdték az újraélesztést, majd a kiérkező mentőknek adták át a beteget. Az Országos Mentőszolgálat több mentőegységet, köztük mentőhelikoptert is riasztott az esethez. A szakemberek sikeresen stabilizálták a férfi állapotát, akit ezt követően kórházba szállítottak. Az OMSZ megerősítette, hogy az életmentő beavatkozás eredményes volt.

Fotó: MTI

Sunshine Media Group
Friss hírek
Friss hírek