Megnőtt a forgalom a nyíregyházi nappali melegedőkben és éjjeli menedékhelyeken a napok óta tartó rendkívüli mínuszok miatt.
Megnőtt a forgalom a nyíregyházi nappali melegedőkben és éjjeli menedékhelyeken a napok óta tartó rendkívüli mínuszok miatt. Az Oltalom Szeretetszolgálat intézményei és az utcai segítőszolgálatok folyamatosan biztosítják a fedél nélkül élők számára a meleg ételt és a fűtött helyiségeket a tragédiák megelőzése érdekében. Bár az előrejelzések szerint a következő napokban enyhülés várható, az éjszakák továbbra is fagyosak maradnak a térségben. A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy aki bajba jutott embert lát az utcán, azonnal értesítse a segítő szervezeteket.
fotó: pixabay