Három évig tartó tervezőmunkával alakították ki a nyíregyházi Déli Ipari Park szennyvízelvezetési,
A városi tisztított szennyvizet tovább tisztítják és újrahasznosítják, az így nyert kiváló minőségű ipari vizet pedig az akkumulátorgyártáson kívül más célokra is fel tudják majd használni a térségben
Különleges, három évig tartó tervezőmunka és szigorú, egyedi határértékek mentén alakították ki a nyíregyházi Déli Ipari Park szennyvízelvezetési, -tisztítási és monitoring rendszerét. A legutóbbi közgyűlésen felszólaló szakemberek kiemelték, hogy a komáromi és iváncsai akkumulátorgyárak korábbi tervezési tapasztalatait beépítve egy teljesen unikális megoldást hoztak létre a környezet védelmében. Eszes Zsolt Mihály szaktervező hangsúlyozta, a projekt részeként naponta 8000 köbméter szürkevíz előállítására lesz lehetőség, vagyis a városi tisztított szennyvizet tovább tisztítják és újrahasznosítják, az így nyert kiváló minőségű ipari vizet pedig az akkumulátorgyártáson kívül más célokra is fel tudják majd használni a térségben
