Mivel a végrehajtás pontos részletei még nem ismertek, az MVM türelmet kér a fogyasztóktól a rendszer átállítása és a támogatások elszámolása miatt.
Azonnal felfüggesztette a számlák kiküldését az MVM a kormány által bejelentett januári rezsistop miatt. A társaság nyomatékosan kéri az ügyfeleket, hogy mindenki várja meg a részletes tájékoztatást, még abban az esetben is, ha a korábban kiállított januári számlát már megkapta vagy be is fizette. Mivel a végrehajtás pontos részletei még nem ismertek, az MVM türelmet kér a fogyasztóktól a rendszer átállítása és a támogatások elszámolása miatt.